Agenda


Datum Evenement / Zaal Plaats Aanvang

Mei 2020

Vr 01-05-20 Dancing Parasol

AFGELAST

Velzeke

14u00
Za 02-05-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

AFGELAST

14u00
Zo 03-05-20 Zaal Victory

Distelstraat 29

Baasrode

AFGELAST

21u00(2x)
Zo 10-05-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

AFGELAST

14u00
Ma 18-05-20 Zaal Thierbrau

Torhout

AFGELAST

10u00
Di 19-05-20 Benny's

Oostende

AFGELAST

14u30(4 nrs)
Do 21-05-20 Danscafé Ambiance

Grote markt 71

Zelzate

AFGELAST

15u00(2x)
Zo 24-05-20 Laladu

Oostmeetstraat 2

Koekelare

AFGELAST

16u00(2x)
Zo 24-05-20 Blommenhof

Guido Gezellestraat

Staden

AFGELAST

20u00
Ma 25-05-20 De Middenstand

Gravinnestraat 13

Ingelmunster

AFGELAST

14u00
Ma 26-05-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

AFGELAST

10u00
Do 28-05-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

AFGELAST

10u00
Vr 29-05-20 Schlaghercafé De Kroon

Dorp 15

Poederlee

AFGELAST

19u00
Za 30-05-20 Feesttent Stenen Muurfeesten

Stenen Muurstraat

Sinaai

AFGELAST

20u30
Zo 31-05-20 Ten Stuyver

Stuiverstraat 357

Oostende

AFGELAST

15u00
Zo 31-05-20 Floreal

Koning Albert 1 laan 81

Blankenberge

AFGELAST

20u30(2x)

Juni 2020

Zo 14-06-20 Zaal Casino

kooigemplaats 4

Kooigem

AFGELAST

14u30
Di 16-06-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

AFGELAST

14u00
Wo 17-06-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

AFGELAST

14u00
Do 18-06-20 Dienstencentrum De Sleutel

Staatsbaan 122 Reservatie: 016/62.91.41

Lubbeek

AFGELAST

14u00(2x)
Za 20-06-20 De Mosselmarkt

's Graventafelstraat 24

Passendale

Met artiesten

22u00
Zo 21-06-20 Feesttent

Adres wordt nog meegedeeld

Vosselaar

Met Ive Rénaarts

17u00
Ma 22-06-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

AFGELAST

14u00
Di 23-06-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

AFGELAST

14u00
Wo 24-06-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

AFGELAST

14u00
Do 25-06-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

AFGELAST

14u00
Zo 28-06-20 Brasserie 14-18

Passendalestraat 249

Passendale

14u00
Ma 29-06-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Di 30-06-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00

Juli 2020

Za 04-07-20 Gasthof Delicia

Visésteenweg

Riemst

AFGELAST

19u00
Vr 17-07-20 Zaal Caracas

Boezingestraat 115

Langemark

Met Jan Wuytens

20u00
Zo 19-07-20 Danscafé Ambiance

Grote markt 71

Zelzate

15u00(2x)
Ma 20-07-20 Openlucht

Dorp

Poederlee

AFGELAST

20u00
Di 21-07-20 Cultureel centrum

Dadizele

AFGELAST

15u00
Di 21-07-20 Riva Club

Gottemstraat 8

Dentergem

Met Lisa Leman

20u00(2x)
Do 23-07-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Zo 26-07-20 Klein Strand

Varsenareweg 29

Jabbeke

VBRO show

14u00
Ma 27-07-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Ma 27-07-20 Feesttent Verloren hoek

Kruisvest

Brugge

AFGELAST

20u30
Di 28-07-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00
Do 30-07-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00

Augustus 2020

Za 08-08-20 Brasserie

Roeselare

Met Lisa Leman

21u00
Zo 09-08-20 Danscafé Ambiance

Grote markt 71

Zelzate

15u00
Di 11-08-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00
Za 15-08-20 Feesttent

Keizer Karelstraat

Melsele

AFGELAST

21u35
Zo 16-08-20 Brasserie 14-18

Passendalestraat 249

Passendale

14u00
Ma 17-08-20 De Middenstand

Gravinnestraat 13

Ingelmunster

14u00
Di 18-08-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Do 20-08-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Za 22-08-20 Feesttent

Markegem

AFGELAST

22u00
Zo 23-08-20 Zaal

Diederiksplein

Assenede

Met Yannick

14u00
Ma 24-08-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Di 25-08-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00

September 2020

Vr 11-09-20 Feesttent

Adres wordt nog meegedeeld

Desteldonk

Met De Stoempers

21u00
Zo 13-09-20 Laladu

Oostmeetstraat 2

Koekelare

16u00(2x)
Di 15-09-20 Benny's

Vlaanderenstraat 13 RESERVATIE: 059/50.82.65

Oostende

14u30(4 nrs)
Vr 18-09-20 Schlaghercafé De Kroon

Dorp 15

Poederlee

Met Ive Rénaarts, Yves Segers en Jenny J

19u00
Zo 20-09-20 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75 a

Torhout

25 jaar Kurt Crabbé met Herbert Verhaeghe, Bandit, Jacco Ricardo, Paul Bruna, Ive Rénaarts en Jo Vally

11u00
Ma 21-09-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Di 22-09-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Do 24-09-20 Zaal

Adres wordt nog meegedeeld

Lembeke

Met Sabine en Sacha Davy

14u00
Za 26-09-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00

Oktober 2020

Di 06-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 07-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Do 08-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Zo 11-10-20 Parochiezaal centrum

Zonstraat 1

Torhout

Met Conny Brooks , Marjan Berger en anderen

14u00
Di 13-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 14-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Do 15-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Za 17-10-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Fandag Bobby Prins met vele artiesten

14u00
Ma 19-10-20 De Middenstand

Gravinnestraat 13

Ingelmunster

14u00
Di 20-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 21-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Do 22-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Vr 23-10-20 Pc Den ommeghank

Ridder Jan laan 3

Dadizele

Met Paul Bruna, Bandit en Herbert Verhaeghe

22u30
Zo 25-10-20 Danscafé Ambiance

Grote markt 71

Zelzate

15u00(2x)
Ma 26-10-20 De Bunder

Iepersestraat 52 b

Moorslede

14u00(2x)
Di 27-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 28-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Do 29-10-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Za 31-10-20 OPTIE

Optie

Optie

Met Lisa Leman en ...

14u00

November 2020

Zo 08-11-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Verjaardagsshow Kurt

14u00
Ma 09-11-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Di 10-11-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 11-11-20 Ten Stuyver

Stuiverstraat 357

Oostende

Met tal van artiesten

14u00
Do 12-11-20 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Za 14-11-20 Gasthof Delicia

Visésteenweg

Riemst

Met Ive Rénaarts

14u00
Zo 15-11-20 Laladu

Oostmeetstraat 2

Koekelare

16u00(2x)
Ma 16-11-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Di 17-11-20 Benny's

Vlaanderenstraat 13 RESERVATIE: 059/50.82.65

Oostende

Volledig optreden Kurt met Bandit en Kevin en Romina

14u30
Do 19-11-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00
Vr 20-11-20 Vayamundo

Ol Fosse d'outh 1

Houffalize

20u00
Za 21-11-20 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Kurt Crabbé muziekdoos met tal van artiesten

14u00
Zo 22-11-20 Danscafé Ambiance

Grote markt 71

Zelzate

15u00(2x)
Zo 22-11-20 Zaal Blommenhof

Guido Gezellelaan

Staden

Met tal van artiesten

20u00
Ma 23-11-20 De Middenstand

Gravinnestraat 13

Ingelmunster

Met Paul Bruna

14u00
Di 24-11-20 Zaal Thierbrau

PRESENTATIE

Torhout

10u00

December 2020

Ma 07-12-20 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75

Torhout

Kurt Crabbé en Ive Rénaarts

15u00
Di 08-12-20 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75

Torhout

Kurt Crabbé en Ive Rénaarts

15u00
Do 10-12-20 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75

Torhout

Kurt Crabbé en Ive Rénaarts

15u00
Za 12-12-20 Gasthof Delicia

Visésteenweg

Riemst

Met Ive Rénaarts

14u00
Za 12-12-20 Brasserie 14-18

Passendalestraat 249

Passendale

Met Lisa Leman, Michael Lanzo

22u55
Zo 13-12-20 Zaal Victory

Distelstraat 29

Baasrode

21u00(2x)
Ma 14-12-20 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75

Torhout

Kurt Crabbé en Ive Rénaarts

15u00
Di 15-12-20 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75

Torhout

Kurt Crabbé en Ive Rénaarts

15u00
Vr 18-12-20 Tejater Orchidee

Tielendorp 12

Tielen

Met Ive Rénaarts en Jenny J

20u00
Za 19-12-20 Tejater Orchidee

Tielendorp 12

Tielen

Met Ive Rénaarts en Jenny J

14u00
Zo 20-12-20 Laladu

Oostmeetstraat 2

Koekelare

16u00(2x)
Zo 20-12-20 Tejater Orchidee

Tielendorp 12

Tielen

Met Ive Rénaarts en Jenny J

20u00
Di 22-12-20 T Jok

Dentergem

14u00(2x)
Do 24-12-20 Schlaghercafé De Kroon

Dorp 15

Poederlee

19u00
Zo 27-12-20 Danscafé Ambiance

Grote markt 71

Zelzate

15u00(2x)

Januari 2021

Zo 03-01-21 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75 a

Torhout

Nieuwjaarsreceptie Kurt Crabbé met Jan Wuytens, Ive Rénaarts en Bandit Reservatie: 0495/10.79.03

11u00
Za 23-01-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Fandag Ive Rénaarts

14u00
Za 30-01-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00

Februari 2021

Zo 14-02-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00
Za 27-02-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00
Zo 28-02-21 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75 a

Torhout

26 jaar Kurt Crabbé met live orkest Laladuband, Ive Rénaarts, Paul Bruna, Corina, Luc Van Meeuwen en Bandit Reservatie: 0495/10.79.03

11u00

Maart 2021

Zo 21-03-21 Zaal De Kring

Boekhoutedorp 12

Boekhoute

Met Dina Rodrgues en Bandit

14u00
Ma 29-03-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Met Heintje, Mieke en Luc Van Meeuwen

14u00
Di 30-03-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Met Heintje, Mieke en Luc Van Meeuwen

14u00
Wo 31-03-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Met Heintje, Mieke en Luc Van Meeuwen

14u00

April 2021

Do 01-04-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Met Heintje, Mieke en Luc Van Meeuwen

14u00
Za 03-04-21 De plezante Hoek

Oostendestraat 82

Torhout

Met Conny Brooks

20u00(2x)
Ma 19-04-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Met Heintje, Mieke en Luc Van Meeuwen

14u00
Di 20-04-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Met Heintje, Mieke en Luc Van Meeuwen

14u00
Wo 21-04-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Met Heintje, Mieke en Luc Van Meeuwen

14u00
Do 22-04-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

Met Heintje, Mieke en Luc Van Meeuwen

14u00
Zo 25-04-21 Zaal

Diederiksplein

Assenede

Met Yannick

14u00

Mei 2021

Zo 09-05-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00
Za 22-05-21 Feesttent

Stenen Muurstraat

Sinaai

Met De Stoempers

21u00
Za 29-05-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00
Zo 30-05-21 T Zwart Veld

Knesselarestraat 180

Oedelem

Met Herbert Verhaeghe

14u00

Juli 2021

Zo 18-07-21 T Zwart Veld

Knesselarestraat 180

Oedelem

Met Herbert Verhaeghe

14u00
Wo 21-07-21 Zaal De Kring

Hugo Verriestlaan 16

Ledegem

Met Paul Bruna en Jan Wuytens

14u00
Ma 26-07-21 Feesttent Verloren hoek

Kruisvest

Brugge

Met tal van artiesten

20u30

Augustus 2021

Za 14-08-21 Brasserie

Roeselare

Met Lisa Leman

21u00
Za 21-08-21 Feesttent

Markegem

Met Andy Summer, Lisa Leman

22u00
Di 24-08-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 25-08-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Do 26-08-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Zo 29-08-21 T Zwart Veld

Knesselarestraat 180

Oedelem

Met Herbert Verhaeghe

14u00
Di 31-08-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00

September 2021

Do 02-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Di 07-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 08-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Do 09-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Za 11-09-21 De plezante Hoek

Oostendestraat 82

Torhout

Met Conny Brooks

20u00(2x)
Di 14-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 15-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Do 16-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Zo 26-09-21 Zaal Thierbrau

Roeselaarseweg 75 a

Torhout

26 jaar Kurt Crabbé met Bandit Reservatie: 0495/10.79.03

11u00
Di 28-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Wo 29-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00
Do 30-09-21 New Etropal

Larstraat 189 b

Lauwe

14u00

November 2021

Zo 07-11-21 De Kaasboerin

Eerselseweg 99

Mol-Postel

14u00